Dina Qader - Sokolnicka

Patrycja Sobczyńska

założycielki marki Idealle-med

Idealle-Med

AUTOR

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami, akcjami i promocjami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
29/10/2023

Skuteczne szkolenia z branży kosmetologii estetycznej.

Dlaczego nasze szkolenia są najlepsze? Co stanowi ich wartość dodaną? Dlaczego właśnie w naszych szkoleniach powinniście brać udział? Oferta na rynku jest ogromna ale my, postanowiłyśmy opowiedzieć na co zwracać właśnie uwagę!

 

Szkolenia w Idealle Med mają wiele rozgałęzień i korzyści zarówno dla naszego rozwoju zawodowego, jak i osobistego.

Dzięki nim możemy poszerzyć naszą wiedzę, aktualizować umiejętności, zwiększać pewność siebie, rozwijać umiejętności przywódcze, nawiązywać kontakty z innymi specjalistami i budować naszą reputację.

Nasze szkolenia - nasza pasja.

 

Wyróżnia nas:

Dopasowanie do poziomu wiedzy uczestników oraz indywidualne podejście trenera do każdego z nich: Dobre szkolenie powinno odpowiadać potrzebom szkolonej grupy. Jeśli przedstawimy jej treści zbyt trudne, bardzo szybko poczują demotywację i zniechęci Kursantów do pochłaniania wiedzy. Z kolei oczywiste lub zbyt początkujące informacje wprowadzą na sali nudę.

 

Idealle Med przed szkoleniem przeprowadza długą rozmowę kwalifikacyjną z kursantami w odniesieniu do poziomu wiedzy - analiza potrzeb, która jest niezwykle ważnym elementem naszej pracy z każdym kursantem.

 

Odpowiednia tematyka i dobór szkolenia Nie ma nic gorszego niż mówienie od rzeczy. Szkolenie w Idealle Med stanowi kompendium wiedzy w danym temacie.

 

Prowadzenie przez wykfalifikowany zespół trenerski.

Dobre szkolenie powinno być prowadzone przez specjalistę wykwalifikowanego. Osobę, która zjadła zęby na danym temacie i jest jednocześnie świetnym dydaktykiem. Osobę , która ma charyzmę i potrafi zarazić pasją innych. Decydując się na współpracę z ekspertem, sprawdź jego doświadczenie oraz zweryfikuj czy firma dba o odpowiednie przygotowanie kadry trenerskiej do prowadzenia szkoleń.

 

Case study.

Teoria jest ważna, ale to praktyka przyciąga uwagę podczas szkoleń. Dlatego, staramy się przygotowywać najlepsze szkolenia dla kosmetologów. Przekazujemy również przykłady z życia prezentując je, nie tylko lepiej zobrazujemy rzeczywistość, ale zaangażujemy również kursantów w zajęcia szkoleniowe.

 

Małe grupy szkoleniowe.

W Idealle Med szkoli małe grupy maks 3 osobowych z udziałem dwóch trenerów. Dlaczego? Kursanci szybciej się na siebie otworzą i przyswoją wiedzę. Nie na darmo nauczycielki w szkołach dzielą uczniów na grupy. Pozwala to lepiej zapanować nad towarzystwem.

 

Materiały szkoleniowe.

Uważamy, że kursanci chętniej pójdą na szkolenie, z którego wyniosą nie tylko wiedzę, ale także materiały do późniejszej nauki. Dlatego w Idealle Med przekazuje przygotowane ciekawe materiały szkoleniowe dla każdego kursanta z dużą dawką merytorycznych treści.

 

Dostępność szkoleniowca po spotkaniu szkoleniowym .

 

Dobre szkolenie dla kursanta nie powinno się skończyć po opuszczeniu przez niego sali. Prowadzący powinien być dostępny dla zainteresowanych nie tylko przez kilkanaście minut po szkoleniu (wtedy najczęściej pojawiają się dopiero dodatkowe pytania). Szkoleniowiec zawsze zostawia na siebie namiary, zachęca do kontaktu, a nawet oferuje stały kontakt po szkoleniu.

 

533 674 045 Zadzwoń i zapytaj o więcej!

Lokalizacja: Kobyłka obok Warszawy

 

Najnowsze posty

GŁÓWNA

O NAS

KONTAKT

ARTYKUŁY