www.krxpolska.pl

Point Aesthetics

Amina Otegbeye

AUTOR

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami, akcjami i promocjami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
29/01/2024

Więcej niż kosmetyki... KRX Polska.

KRX Polska jest marką koreańskich kosmeceutyków o jakości farmaceutycznej. Firma na rynku polskim jest niespełna pół roku, ale na świecie od lat zdobywa nagrody i uznanie w licznych konkursach i plebiscytach. Produkty KRX Polska cechują się wyjątkowymi formulacjami o unikalnych konsystencjach i wyjątkowo wysokim stężeniu składników aktywnych, co zapewnia im niespotykaną dotąd na rynku skuteczność terapeutyczną.

 

Produkty są pozbawione barwników i substancji zapachowych, a wszelkie składniki uzupełniające są ograniczone do absolutnego minimum. Dzięki temu produkty KRX Polska nie powodują podrażnień i nie przeciążają skóry nawet tej, zmienionej chorobowo.

 

Produkty zostały stworzone tak, by umożliwić specjalistom pełną personalizację terapii dla każdego klienta, dopasowując nie tylko preparaty na dany problem, ale i kolejność procedur, czy łączenia ich z urządzeniami hi-tech. Komplementarność składników pozwala na osiąganie znacznie szybszych i bardziej trwałych rezultatów, co z kolei przekłada się na przywracanie klientom pewności siebie i poprawę jakości ich życia.

 

Dodatkowym atutem marki jest precyzyjnie dobrana, kompatybilna pielęgnacja domowa, pozwalająca na podtrzymanie efektów zabiegowych, ich wzmocnienie oraz kształtowanie w klientach prawidłowych nawyków. Wszystkie produkty marki są cruelty-free, a składniki pochodzą z kontrolowanych upraw, nie zanieczyszczających środowiska.

 

KRX Polska to coś zdecydowanie więcej niż kosmetyki, to filozofia świadomego dbania o swoją skórę na najwyższym poziomie.

Najnowsze posty

GŁÓWNA

O NAS

KONTAKT

ARTYKUŁY