Medycyna estetyczna i salon kosmetyczny Beautivation

Anna Małmyga

AUTOR

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami, akcjami i promocjami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
29/10/2023

TOP zabiegi odmładzające dla Twojego Klienta: Anna Małmyga 

W dzisiejszych czasach kiedy dbanie o siebie stało się ważnym elementem naszego życia.  Branża Beauty rozwija się w bardzo szybkim tempie. Powstają nowe zabiegi, nowe technologie odmładzające naszą skórę. Jak w tym wszystkim się nie pogubić i wybrać najlepsze zabiegi odmładzające? Na to pytanie odpowiem w tym artykule.

 

Każdy zabieg, aby spełnił oczekiwania musi być indywidualnie dobrany do potrzeb skóry i wieku. Do każdego rodzaju skóry należy podjeść holistycznie, bo tylko takie podejście ma sens. Należy zastosować terapie łączone, aby uzyskać pożądany efekt. W swoim gabinecie zawsze pochodzę holistycznie do danej skóry i dobieram zabiegi tak, aby zadbać o każdą warstwę skóry. Dla mnie wygląd skóry jest odbiciem naszego zdrowia i trybu życia.   

 

Na mojej TOP liście  zabiegów odmładzający znajdują się:

  • Stymulatory tkankowe
  • Mezoterapia igłowa i mikroigłowa
  • Osocze bogatopłytkowe
  • Laser frakcyjny
  • Peeling chemiczny

 

Z powyższych zabiegów układam terapię łączoną, aby zadbać całościowo o skórę. Zachęcam swoje Klientki i Klientów do prowadzenia zdrowego trybu życia, racjonalnego odżywiania, odpowiedniej ilości snu i do codziennej pielęgnacji domowej. O skórę należy dbać w każdym wieku, ponieważ tylko wtedy nasza skóra będzie wyglądała zdrowo i młodo.

 

Najnowsze posty

GŁÓWNA

O NAS

KONTAKT

ARTYKUŁY