Head of Sales Department

www.sklep.mollonpro.com

Aleksandra Matysiak

AUTOR

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami, akcjami i promocjami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
29/01/2024

Prekursorzy pięknych paznokci czyli o MOLLON PRO!

Trudno znaleźć dzisiaj kobietę, która nie kochałaby hybrydy. I nie o auto tutaj chodzi.

Rewolucja w pielęgnacji i zdobieniu paznokci, jaka zaszła w ciągu ostatnich 20 lat jest niewiarygodna. Samo zjawisko pokrywania paznokci kolorem ma już nawet stuletnią tradycję. Lakier może być klasyczny, samoistnie schnący pod wpływem zwykłego światła dziennego lub utwardzany lampą Led lub światłem UV.

 

Niezależnie od metody, prawidłowo utwardzona hybryda dobrze położona i z wykorzystaniem świetnego materiału jakim jest: baza, kolor i top potrafi utrzymać się nawet do 4 tygodni. Dlatego kobiety kochają hybrydę miłością bezgraniczną.

Lakier klasyczny, przez chwilę zszedł do lamusa, ale na nowo dzisiaj powraca. Znowu jest modny i zalecany przez podologów jako najlepszy wariant zdobienia paznokci u stóp, mimo to jak świat długi i szeroki kobiety jednak uwielbiają na dłoniach piękne i trwałe zdobienie paznokci, kochają fakt, że nic nie odpryskuje, nie ściera się i nie łamie oraz że nie trzeba lakieru zmywać co kilka dni.

 

W Polsce pierwsze hybrydy pojawiły się dwadzieścia lat temu, sprowadzone z Ameryki. Natychmiast pojawili się też twórcy hybrydy w Polsce, działający według standardów europejskich, co zostało potem na przestrzeni lat dodatkowo prawnie uregulowane i dzisiaj Europa ma najbezpieczniejsze, najlepiej przebadane i przygotowane dla konsumenta lakiery hybrydowe, hybrydowo-żelowe i żelowe. 

 

Pierwszym twórcą hybryd na rynku polskim była marka MOLLON Pro. Zaistniała jako brand francuski, ponieważ opierała się na ówcześnie najbardziej zaawansowanych technologicznie francuskich recepturach. Z marką wiązała się też romantyczna historia twórców marki, którzy poznali się we francuskim uroczym miasteczku pod nazwą Mollon.

Z kuźni MOLLON Pro wywodzi się wiele dzisiaj powszechnie znanych marek paznokciowych. MOLLON Pro posiada własne, świetnie wyposażone laboratorium i tworzy własne receptury, co jest niezwykle uczciwe wobec konsumenta, który jest wprost zalany na rynku produktami pochodzącymi z Chin, a jak powszechnie wiadomo - nie są one do końca przebadane i często sprowadzane nielegalnie i zawierające niedozwolone na terenie UE składniki.

 

MOLLON Pro przetrwał tę burzę. Świetnie też sobie poradził z odpływem ludzi z firmy, którzy licząc na szybki i łatwy zysk wynosili know-how z firmy i zakładali swoje własne brandy, rozpychając się na najniższej półce cenowej, gdzie od zawsze wiadomo - jest tłoczno i jedynie ceną da się konkurować, regularnie obniżając jakość, często bezwiednie dla konsumenta.

MOLLON Pro pozostał w świecie profesjonalnym, szkoląc instruktorów prawidłowej praktyki stosowania produktów, etyki zawodowej i przedkładając jakość nad ilość.

 

Przeczekawszy burzę naporu tanich marek, które nie mogły zdecydować się, czy są dla profesjonalnych masterów manicure i pedicure, czy są dla każdej nastolatki, która pragnie sama ozdobić swoje paznokcie ryzykując nieprawidłową praktykę stosowania i nie zawsze pozytywne konsekwencje w efekcie.

 

Marka przechodzi aktualnie rebranding, reorganizuje swój zespół i w kooperacji ze swoimi partnerami biznesowymi na 30 rynkach odświeża swoje portfolio.  MOLLON Pro został stworzony dla kobiet. Tych, które chcą zdobić i pielęgnować paznokcie oraz tych, które w oparciu o produkty MOLLON Pro chcą tworzyć swój stabilny biznes beauty, bo nie od dzisiaj wiadomo, że przedsiębiorczość jest kobietą.

 

To kobiety, za przykładem legendarnej prekursorki Heleny Rubinstein – rządzą branżą beauty do dzisiaj. Niezależnie, czy chodzi o gabinety medycyny estetycznej, salony fryzjerskie czy nail bary. To przedsiębiorcze kobiety są pracowite, ambitne i kreatywne.

 

MOLLON Pro chcąc docenić lojalność tysięcy kobiet, które 20 lat temu zaufały marce i do dzisiaj z nią współpracują, tworzy nowe kolekcje nie tylko produktów koloryzujących paznokieć, ale też pielęgnujące skórę dłoni i stóp. Marka w ofercie ma genialne maści, kremy i olejki. Oparte na świetnych składnikach, tworzone przez kobiecy zespół we własnym laboratorium i testowane na bieżąco we własnym zakresie, ale też przez niezależne jednostki badawcze. MOLLON Pro to kompleksowa usługa konkretnych zabiegów, opartych na wszelkich niezbędnych elementach: od płynnych lakierów, sypkich zdobień, poprzez akcesoria typu: pilniki, frezy, frezarki i lampy oraz oczywiście profesjonalne szkolenia.

 

Prowadzisz gabinet, skontaktuj się z Moniką +48 600 300 135

Chcesz zostać ambasadorką marki, skontaktuj się z Igą +48 606902964

Znasz produkty i wiesz, co chcesz kupić, zapraszamy tu: https://sklep.mollonpro.com

https://www.facebook.com/MollonPRO

http://www.instagram.com/mollon_pro_poland

 

 

 

 

 

Najnowsze posty

GŁÓWNA

O NAS

KONTAKT

ARTYKUŁY