www.bodyevolution.pl

Zarządzająca siecią Body Evolution Polska

Justyna Mudlaff

AUTOR

Bądź zawsze na bieżąco z nowymi wpisami, akcjami i promocjami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
29/10/2023

Franczyza- jak ją odczarować?

„ Franczyza”– słowo to niezbyt dobrze kojarzy się w Polsce, raczej z pracą na kogoś niż we współpracy z kimś. Czy tak jest faktycznie i czy rzeczywiście jest się czego bać? Franczyza to model biznesowy, w którym przedsiębiorca prowadzi działalność gospodarczą pod szyldem sieci.

 

Działa we własnym imieniu, ale zgodnie z koncepcją franczyzodawcy, który dzieli się z nim swoim know-how. Ma to wiele plusów, gotowy, sprawdzony biznesplan, który już działa u innych i przynosi zyski. Ogranicza prawdopodobieństwo popełnienia błędów, szczególnie w przypadku osób dla których jest pierwszy własny biznes.

 

Można powiedzieć, że w początkowej fazie rozwoju biznesu, przedsiębiorca jest niejako prowadzony za rękę przez franczyzodawcę. Tak też jest we franczyzie branży beauty. Body Evolution studio modelowania sylwetki istnieje na polskim rynku od 8 lat a od 6 rozwija sieć franczyzową do której dołączają kolejni przedsiębiorcy. Salony Body Evolution podzielone są na dwie strefy, strefę fitness, gdzie klientki mogą skorzystać z bieżni, roweru z podciśnieniem i z roll slim (urządzenia drenujące) oraz strefę gabinetową, w której wykonywane są zabiegi na ciało i twarz. Otwarcie salonu modelowania sylwetki we współpracy z Body Evolution Polska wiąże się w wieloma korzyściami.

 

To franczyzodawca w porozumieniu z przedsiębiorcą zajmuje się zamówieniem i dostarczeniem sprzętu potrzebnego w gabinecie. Przyszła właścicielka (lub właściciel choć najczęściej są to kobiety) oraz wszyscy pracownicy przechodzą pięciodniowe szkolenie przygotowujące do pracy w salonie. Szkolenie to obejmuje zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. Dział marketingu pracuje nad social mediami otwierającego się salonu a manager regionalny przygotowuje wraz z właścicielem Wielkie Otwarcie salonu, które jest początkiem nowej drogi.

 

Pracując pod marką Body Evolution przedsiębiorca rozwija się dzięki licznym szkoleniom organizowanym przez firmę a także ma możliwość pracy na urządzeniach medycznych bez konieczności ich zakupu. Obserwując bacznie sytuację na rynku, firma Body Evolution stworzyła nowy projekt - Body Evolution Clinique dedykowany istniejącym już salonom kosmetycznym. W projekcie tym Body Evolution bierze pod swoje skrzydła salony, które chcą się rozwijać, zwiększać swoje przychody, ale potrzebują w tym wsparcia biznesowego, marketingowego i mentalnego.

 

Franczyza jest sprawdzonym modelem biznesowym opartym na współpracy, daje on przedsiębiorcy zarówno poczucie bezpieczeństwa jaki i autonomię

Najnowsze posty

GŁÓWNA

O NAS

KONTAKT

ARTYKUŁY